800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AVATON RESORT & SPA

  • Hotel pouze pro dospělé
  • Nachází se v letovisku Imerovigli

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Hotel pouze pro dospělé - od 16 let. Překrásný výhled na vulkanický kráter a západ slunce. Pokoje s přímým vstupem do bazénu.

Poloha

v letovisku Imerovigli, letoviska Fira cca 2 km. Zastávka autobusu cca 250 m. Přístav Athinio cca 13 km. Letiště cca 7 km.

Vybavení

9 pokojů, restaurace, snídaňová místnost, kafé bar, bazén, malá terasa na opalovaní, vyhřívaný vnitřní bazén ve wellness části. Lehátka, osušky a slunečníky u venkovního bazénu.

Ubytování

superior pokoje (A2A/A3A): fén, trezor, hudební kanál, posezení, telefon, minibar (za poplatek), satelitní TV, klimatizace, pantofle, župan, WC, sprcha, terasa s výhledem na moře. Denně lahev minerální vody zdarma. Deluxe pokoje (A2B/A3B): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2A. Suite (A2C): 1 hodina ošetření nebo 1 hodina masáže, balkon s vířivkou, výhled na moře, jinak jako A2A. Suite (A2D/A3D): ložnice a obývací pokoj, balkon s vířivkou, výhled na moře, jinak jako A2A.

Stravování

snídaně. A-la-carte snídaně servírovaná na pokoji nebo ve snídaňové místnosti.

Sport/aktivity

možnosti v okolí.

Internet

WiFi v okolí bazénu.

Wellness

vířivka, parní lázeň, sauna. Za poplatek: ošetření hlavy a těla, masáže.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; hotel pouze pro dospělé - od 16 let; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express; místní kategorie:5.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 7 km

Počasí

Santorini

24°C Skoro jasno

×