800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL CHROMATA

Atraktivní moderní hotýlek je zasazen v romantické Imerovigli. Imerovigli je jedna z nekrásnějších osad na Santorini, v minulosti vyhledávána aristokracií. Toto letovisko se nachází na severozápadním pobřeží, pouhé 2 km od hlavního města Fira. Díky vysoké poloze místa se můžete při zdejším pobytu těšit úchvatným výhledem do krajiny se sopečnými ostrovními útvary v moři, které Vám doslova vyrazí dech. Tato lokalita je ideální jako výchozí bod pro poznání ostrova. 10 km od letiště Athinios.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nádherný hotel Chromata se nachází v klidném městečku Imerovigli, jen 3 kilometry od hlavního města ostrova. Bělostný hotel, situovaný na klidném místě na jednom z nejvyšších vrcholů Imerovigli, nabízí úžasné výhledy na Egejské moře a servis na vysoké úrovní. Díky tomu je také členem Small Luxury Hotels of the World.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, telefon, wifi, trezor, minibar, osušky.

Vybavení

Infinity bazén se sluneční terasou a koktejl barem, u bazénu jacuzzi s vyhřívanou vodou, parní lázně, restaurace Chromata, internetový kout, na recepci si lze objednat různé služby včetně zapůjčení auta.

Stravování

snídaně

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Santorini

22°C Skoro jasno

×