800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHROMATA

Atraktivní moderní hotýlek je zasazen v romantické Imerovigli. Imerovigli je jedna z nekrásnějších osad na Santorini, v minulosti vyhledávána aristokracií. Toto letovisko se nachází na severozápadním pobřeží, pouhé 2 km od hlavního města Fira. Díky vysoké poloze místa se můžete při zdejším pobytu těšit úchvatným výhledem do krajiny se sopečnými ostrovními útvary v moři, které Vám doslova vyrazí dech. Tato lokalita je ideální jako výchozí bod pro poznání ostrova. 10 km od letiště Athinios.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Nádherný hotel Chromata se nachází v klidném městečku Imerovigli, jen 3 kilometry od hlavního města ostrova. Bělostný hotel, situovaný na klidném místě na jednom z nejvyšších vrcholů Imerovigli, nabízí úžasné výhledy na Egejské moře a servis na vysoké úrovní. Díky tomu je také členem Small Luxury Hotels of the World.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, telefon, wifi, trezor, minibar, osušky.

Vybavení

Infinity bazén se sluneční terasou a koktejl barem, u bazénu jacuzzi s vyhřívanou vodou, parní lázně, restaurace Chromata, internetový kout, na recepci si lze objednat různé služby včetně zapůjčení auta.

Stravování

snídaně

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Santorini

19°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

PANTHEON VILLAS

PANTHEON VILLAS

Řecko, Santorini, Imerovigli

Cena od: 39 290 Kč

Pro skupinu: