800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGORGONA VILLAS

  • Nachází se na severozápadním pobřeží
  • Klidná vesnička s kostely, hotely a tavernami

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Vesnička Imerovigli, se nachází na severozápadním pobřeží, 2 kilometry od hlavního města Fira. Ve vesničce naleznete kostely, hotely ,taverny, ale zato žádné rušné diskotéky. Nedaleko se nachází ženský klášter Agios Nikolaos, odkud je úchvatný výhled na Calederu zejména při západu slunce.

Vybavení hotelu

Pro hotelové hosty je k dispozici recepce, klimatizace, jacuzzi se sprchou pod širým nebem, Café bar se studeným, teplým a domácím občerstvením je otevřený skoro celý den. Možnost parkování v blízkosti hotelu, Spa centrum v sesterském hotelu Krokos,mini pool - jacuzzi

Vybavení pokoje

Klimatizace, TV, lednička, fén, trezor, pokoje s LCD TV a DVD přehrávačem. Studio Superior double Cave suite Honeymoon suite Studia jsou zařízeny v tradičním stylu a nabízí dvoulůžkové postele, klimatizace, TV se SAT TV, CD / DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout se základním vybavením a mini ledničkou, telefon s přímou volbou, toaletními potřebami a balkon nebo terasa. Superior double jsou moderně vybaveny s manželskou postelí. Klimatizace, TV se SAT TV, CD / DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, vybaveným kuchyňským koutem se základním vybavením nebo na přípravu čaje / kávy, mini ledničkou, toaletními potřebami a balkon nebo terasou. Cave suite tradiční ubytování, které nabízí dvoulůžkové postele s odděleným prostorem,možnost ubytování až čtyř osob,klimatizace, TV se SAT TV, CD / DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout se základním vybavením a mini ledničkou, toaletní potřeby a balkon nebo terasa. Honeymoon suite moderně zařízené pokoje ideální na líbánky.Prostorové koupelny, manželská postel a oddělený obývací prostor.Klimatizace, TV se SAT TV, CD / DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout se základním vybavením a mini ledničkou ,toaletními potřebami a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně jsou servírovány v bohatém americkém stylu typu ala carte.

Pláž a plážový servis

Imerovigli nenabízí klasické turistické pláže, ale v nedalekém okolí jich je spousta s rozlišným povrchem.

Sport a zábava

Lázně a wellness

Služby za poplatek

lázně a wellness Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Počasí

Santorini

19°C Jasno

×