800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ON THE ROCKS

Netradiční, ale úžasná! Hotel je situován na okraji sopečného kráteru, na západním pobřeží ostrova Santorini, cca 2 km od městečka Fira, cca 8 km od letiště. Přístup k hotelu od cesty i z vesničky Imerovigli je po schodech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

netradiční, ale úžasná! Hotel je situován na okraji sopečného kráteru, na západním pobřeží ostrova Santorini, cca 2 km od městečka Fira, cca 8 km od letiště. Přístup k hotelu od cesty i z vesničky Imerovigli je po schodech.

Ubytování

individuálně klimatizované pokoje superior mají ložnici a obývací část, koupelnu + WC a verandu s výhledem na kráter a moře. Jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, SAT/TV, trezorem, fénem na vlasy, minibarem.

Vybavení

recepce, restaurace, bazén se sladkou vodou, restaurace u bazénu, lázeňské služby (parní lázeň, jacuzzi, masáže). Slunečníky u bazénu bez poplatku. Hotel má celkem 18 pokojů a suit, všechny byly v letech 2005–6 kompletně renovovány.

Stravování

snídaně Snídaně: kontinentální servírovaná Večeře: možnost stravování individuálně v některé z mnoha restaurací vesničky Imerovigli

Pláž

pro návštěvu pláží doporučujeme využít pronájmu auta, evt. místní autobusovou dopravu, nejbližší pláž cca 10 km

Náš názor

Tip na romantickou dovolenou pro náročné zákazníky. Relaxujte na verandě svého pokoje nebo u bazénu a užívejte si nádherných výhledů na kalderu, moře a ostrůvky nejen při západu slunce. Tak nádherné výhledy a atmosféru nikde jinde nenajdete! Úzké uličky vesničky lákají k procházkám i zastavení a posezení u dobré kávy či jiného oblíbeného nápoje.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Santorini

25°C Polojasno

×