800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPANTHEON VILLAS

  • Luxusní ubytování ve vilách
  • Nádherný výhled na moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Luxusní santorinské vily se nachází v letovisku Imerovigli, které vás okouzlí panoramatickým výhledem na nádherné kaldery a tajemné sopky. Ideální volba pro relaxaci, odpočinek a také romantiku.

Poloha

komplex komfortních vilek ve známém letovisku vyhlášeném úžasným výhledem na moře a kalderu, romantickými západy slunce, cca 2 km od hlavního města, cca 10 min. jízdy od vesničky Oia, cca 8 km na pláž v Kamari.

Vybavení

recepce, internet, restaurace, barbecue, bazén (slunečníky a lehátka zdarma), 2 venkovní jacuzzi, dětský bazén, posilovna, turecká lázeň, parkoviště.

Ubytování

všechny vilky s obývací místností, plně vybavenou kuchyňkou s ledničkou, koupelnou se soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, trezorem, faxem, telefonem, HiFi, SAT/TV, DVD přehrávačem, plážovými osuškami, balkonem/terasou a privátní zahrádkou. Ubytování typu studio pro 2 os. (možnost přistýlky pro 1 dítě); typ apartmán pro 2–4 osoby; vilky s privátním bazénem pro 2–4 os. (ubytování dětí od 12 let – z bezpečnostních důvodů); ve všech typech přistýlky typu sofa.

Strava

snídaně
Snídaně: bufetové
Večeře: za příplatek

Pro děti

dětský bazén.

Služby za poplatek

pokojový servis, prádelna, hlídání dětí, služby průvodce nebo osobního řidiče.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Santorini

18°C Jasno

×