800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REGINA MARE

 • Luxusní komplex
 • Romantická dovolená pro páry
 • Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

  Poloha a popis

  Regina Mare Hotel se nachází v letovisku Imerovigli je postaven v klidné a tiché lokalitě na nejvyšším bodu útesu na západě Santorini. Z hotelu je krásný panoramatický výhled na Egejské moře, ostrov Thirassia a krásné vulkanické útesy. Hotel je vhodný pro páry, kteří chtějí prožít romantickou dovolenou v luxusním komplexu s úžasným výhledem na západ slunce. V docházkové vzdálenosti od hotelu naleznete bary, restaurace a místní taverny, do kterých je doporučeno zajít na večeři.

  Vybavení hotelu

  Luxusní hotel je vybaven recepcí (08:00 - 23:00), venkovním bazénem, výhledem na Calderu, snack bar, restaurace (kde se podává bohatá snídaně formou bufetu), Wi-Fi (poplatek), možnost půjčovna aut, pronájem parkovacích míst v blízkosti hotelu, Spa centrum v sesterském hotelu Avaton Resort & Spa (v docházkové vzdálenosti), pokojová služba, denní úklid, možnost zařízení služby pro novomanželé.

  Vybavení pokoje

  Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojích: Double Room (dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby) Superior Double Room (dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby superior) Junior Suite (suite pro 2 -3 osoby) Honeymoon Double Room - Whirlpool (dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby s Whirlpool) Deluxe Suite Whirlpool (suite pro 2 osoby deluxe s Whirlpool) Všechny pokoje nabízí standardní vybavení: klimatizací (za poplatek), SAT/ TV, CD nebo DVD (není v double rooms), telefonem, trezorem, potřeby na přípravu kávy a čaje, mini bar (poplatek), vysoušečem vlasů, koupelna se sprchou a manželskou postelí Double Room - plně vybavený útulný pokoj s klimatizací v přízemí s terasou kousek od hlavního bazénu. Superior Double Room - pokoje superior jsou prostorné jsou více prostorné, vzdušné a s balkonem a nebo terasou s krásným panoramatickým výhledem na moře se západem slunce. Junior Suite - nedávno zrekonstruované pokoje jsou prostorné a s venkovním posezení na terase a nebo balkonu s úžasným výhledem na ostrov Thirassia a na západ slunce nad Egejským mořem. Hoenymoon Double Room - Whirlpool - luxusní pokoje jsou umístěny v nejvyšším patře, které nabízí soukromou terasu s panoramatickým výhledem a posezením na terase. Honeymoon room je také vybaven vířivkou, která je umístěna buď na terase a nebo přímo v pokoji. Deluxe Suite Whirlpool - nově vystavěné pokoje jsou umístěny v nejvyšší úrovni hotelu, je vybaven venkovním bazénem s vířivkou a vlastním balkónem s lehátky.

  Stravování

  stravování: Snídaně formou bohatého bufetu. Na večeře je doporučeno zajít do okolních místních restaurací a taveren (není započteno v ceně).

  Pláž a plážový servis

  Nejbližší pláž se nachází cca 4 km od hotelu.

  Sport a zábava

  V okolí hotelu je možnost pěší turistiky, vyžití v městě Imerovigli.

  Služby za poplatek

  Půjčovna aut, pronájem parkovacích míst v blízkosti hotelu, klimatizace, Wi-Fi. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

  Počasí

  Santorini

  18°C Skoro jasno

  ×