800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANTORINI'S BALCONY ART HOUSES

  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Santorini's Balcony Art House se nachází v romantickém letovisku Imerovigli, které je vzdálené pouze 2 km od hlavního města Fira. Ubytování bylo v letech 2009/2010 plně zrekonstruováno do moderního stylu, ale byly zachování jedinečné místní tradice. Apartmánový komplex je vhodný pro novomanželé, páry, ale také pro rodiny s dětmi. Vedle komplexu se nachází autobusová zastávka (jízdní řády na recepci) a v blízkosti hotelu jsou místní taverny, restaurace a obchůdky.

Vybavení hotelu

Apartmánový komplex je vybaven recepcí, venkovním bazénem, dětským bazénem, vířivkou, možnost zařízení služeb pro novomanželé, pokojový servis, Wi-Fi připojení (za poplatek), parkovací místa v blízkosti hotelu, autobusová stanice vedle hotelu, bohatá snídaně.

Vybavení pokoje

Ubytování je vybaveno klimatizací (za poplatek), satelitní TV, telefonem, kuchyňkou, vysoušečem vlasů, trezorem a možnost dětské postýlky Všechny pokoje jsou vyzdobené moderním stylem, ale jsou zachovány místní tradice. Možnost ubytování v několika typech pokojích: Classic Cave Art House (pro 2-3 osoby) Pokoje jsou umístěné v přízemí, mají oddělený ložnici a obývací pokoj. Pokoje jsou ručně vymalovány v jedinečném tradičním stylu. Privátní balkon s krásným výhledem na kalderu a západ slunce. Family Art House (pro 4-5 osob) Rodinný pokoj je vybaven ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňkou. Soukromý balkón či terasa a s výhledem na moře, kalderu a západ slunce. Maximální počet dospělých osob jsou 4. Honeymoon studio with pirvate outdoor hot tub (pro 2 osoby) Studio pro novomanželé je umístěno v nejvyšším patře budovy se soukromým balkónem a venkovní vířivkou. Romantický výhled na moře se západem slunce a na kalderu. 360° View Art House (pro 2-3 osoby) Superior art House with private outdoor hot tub (pro 2-4 osoby) Prostorné pokoje s oddělenou ložnicí a obývacím pokoje s kuchyňkou. Na soukromém balkónu se nachází venkovní vířivka s krásným výhledem na moře, kalderu a západ slunce.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu. Na večeře je doporučeno zajít do okolních místních restaurací a taveren (není započteno v ceně).

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž se nachází cca 4 km. Doporučujeme půjčit si auto (není v ceně zájezdu).

Pro děti

Možnost dětské postýlky (za poplatek), dětský bazén.

Služby za poplatek

Wi-Fi, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Santorini

22°C Jasno

×