800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALITANA BOUTIQUE

  • Hotel v moderním kykladském stylu
  • Pouze 150 m od pěkné pláže a promenády

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Alitana Boutique je jednou z novinek zařazených na léto 2016, kterou jsme vybrali z důvodu oblíbenosti tohoto typu a stylu ubytování - typická kykladská architektura, přírodní materiály, prostředí ladící s celkovým charakterem ostrovního koloritu. Můžeme doporučit i náročnějším klientům.

Poloha

komplex je vzdálen jen 150 m od hlavní pobřežní promenády, tedy i od pláže. Nachází se mezi promenádou a silnicí vedoucí do centra Kamari. Obchody, restaurace a kavárny tedy najdete po obou stranách. Přitom je Alitana v klidnější uličce, dále od ruchu. 50 m od hotelu je autobusová zastávka, 100 m od hotelu je parkoviště.  Večeře si můžete připlatit v kvalitní restauraci Atmosphere na promenádě. 

Vybavení

recepce, místnost s TV, bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Snídaně se mohou podávat uvnitř hotelu nebo u bazénu.

Ubytování

všech 40 pokojů je klimatizovaných a vybavených koupelnou se sprchou a WC, SAT/TV, ledničkou, trezorem, balkonem či terasou. 2lůžkový  pokoj bez možnosti přistýlky ve sníženém přízemí je za zvýhodněnou cenu. Standardní pokoj může být až pro 3 dosp. os. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Strava

snídaně (večeře a příplatek)

Snídaně: rozšířené kontinentální formou bufetu

Večeře: výběr z menu v nedaleké restauraci (za příplatek)

Pro děti

dětský bazének.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 4 km

Počasí

Santorini

21°C Skoro jasno

×