800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANEMONES - studio

Apartmánový dům má ideální polohu, nachází se přímo na pláži u promenády podél moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový dům má ideální polohu, nachází se přímo na pláži u promenády podél moře.Na promenádě naleznete spoustu obchůdků,taveren a restaurací. Centrum oblíbeného letoviska je vzdáleno pouze 500 metrů od vily.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), klimatizací, TV a balkonem. Pokoje jsou umístěny v prvním poschodí, některé mají nádherný přímý výhled na moře (cenově rozlišeno).

Vybavení

Hotel Anemones a vilu Anemones vlastní jeden majitel, tyto objekty jsou vzdáleny pouze 50 metrů od sebe. Zákazníci vily Anemones mohou zdarma využívat celý areál hotelu Anemones – bazén, slunečníky a lehátka zdarma, sluneční terasu i pool bar s příjemným posezením. V hotelu je také restaurace, kam chodí klienti na snídani a kde si mohou dokoupit i další stravování.

Stravování

Snídaně formou bufetu v hotelu Anemones. Možnost dokoupení večeří v restauraci hotelu, nebo kromě vlastního vaření doporučujeme návštěvu vyhlášených taveren a restaurací, které letovisko nabízí.

Pláž

Rozsáhlá písečná pláž s oblázky Kamari je přímo u domu a je oddělena od domu pouze pěší promenádou. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sportů za poplatek.

Náš názor

Apartmánový dům Anemones nás nadchl nejen polohou přímo u pláže, ale i velmi pěkným ubytováním v prostorných pokojích.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Santorini

20°C Skoro jasno

×