800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANDREAS

Tento velice pěkný, moderní hotel s tradičními prvky ostrova s překrásným okolím a stylovou zahradou, má ideální polohu přímo u samotné plážové promenády letoviska Kamari. Je pouhých 5 minut chůze od centrální písečné pláže a centrum letoviska s tavernami, kavárničkami a obchody je rovněž na dosah. Pro ty , kteří se nevydají strávit odpoledne na pláži je k dispozici hotelový bazén ve kterém můžete strávit nekonečné hodiny plaváním a využít zde klidu pro relaxaci. Případně se občerstvit v hotelovém snack baru. Velmi pěkně zařizené klimatizované pokoje nabízí dostatečný komfort odpovídající kategorii hotelu. Hotel zaručeně uspokojí potřeby i požadavky všech klientů, kteří si tento hotel vyberou pro strávení báječné dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Tento velice pěkný, moderní hotel s tradičními prvky ostrova s překrásným okolím a stylovou zahradou, má ideální polohu přímo u samotné plážové promenády letoviska Kamari. Je pouhých 5 minut chůze od centrální písečné pláže a centrum letoviska s tavernami, kavárničkami a obchody, je rovněž na dosah. Pro ty , kteří se nevydají strávit odpoledne na pláži je k dispozici hotelový bazén, ve kterém můžete strávit nekonečné hodiny plaváním a využít zde klidu pro relaxaci. Případně se občerstvit v hotelovém snack baru. Velmi pěkně zařizené klimatizované pokoje nabízí dostatečný komfort odpovídající kategorii hotelu. Hotel zaručeně uspokojí potřeby i požadavky všech klientů, kteří si tento hotel vyberou pro strávení báječné dovolené.

Vybavení hotelu

200 m od písečné pláže bazén, zahrada slunečníky a lehátka u bazénu zdarma recepce s halou, snack bar, TV místnost, restaurace pro podávání snídaní

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, lednice, balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou klimatizovány a trezor je k dispozici zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

Snídaně rozšířená formou bufetu.

Další údaje

35 pokojů v jednopatrové budově se zahradou ÚKLID: 7x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně.

Odkaz na web

Hotel Andreas

Počasí

Santorini

18°C Skoro jasno

×