800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AVRA

Menší příjemný hotel obklopený zelení a zahradou se nachází v klidnější okrajové části centra známého turistického letoviska Kamari, nedaleko dlouhé široké černé oblázkovo-písčité pláže a místní pobřežní promenády s obchůdky se suvenýry, potravinami, tavernami a kavárnami. Zastávka autobusu e vzdálena cca 350 m. Vzdálenost od města Fira cca 8 km, od letiště jen 5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší příjemný hotel obklopený zelení a zahradou se nachází v klidnější okrajové části centra známého turistického letoviska Kamari, nedaleko dlouhé široké černé oblázkovo-písčité pláže a místní pobřežní promenády s obchůdky se suvenýry, potravinami, tavernami a kavárnami. Zastávka autobusu je vzdálena cca 350 m. Vzdálenost od města Fira cca 8 km, od letiště jen 5 km.

Ubytování

vkusně a příjemně zařízené 2lůžkové a 3lůžkové pokoje jsou vybaveny ledničkou, TV, individuální klimatizací, trezorem, telefonem, rádiem, vysoušečem vlasů, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar. Bazén se sladkou vodou a lehátka zdarma. Klimatizace, TV, lednička a trezor v ceně. Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži. Pro děti: dětská postýlka bez poplatku (nutná rezervace předem).

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: formou bufetu Večeře: servírované za příplatek v taverně (výběr z menu nebo a´la carte)

Pláž

cca 90 m od oblázkovo-písčité pláže

Náš názor

Menší hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v klidnější okrajové části živého známého letoviska Kamari a současně v blízkosti dlouhé široké pláže, je vhodný pro klienty všech věkových kategoríí. Koupání v bazénu či v moři můžete obohatit procházkami po místní pobřežní promenádě a uličkami tohoto městečka.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Santorini

20°C Skoro jasno

×