800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SEA SIDE

Hotel je situován přímo u černé oblázkovo- písčité pláže známého turistického letoviska Kamari. Vzdálenost od letiště činí pouhých 5 km, od městečka Fira cca 8 km, nejbližší zastávka autobusu je pouhých 100 m od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotel Sea Side, který je postaven v tradiční kykladské architektuře, se nachází přímo u tmavé oblázkovo-písčité pláže kouzelného letoviska Kamari (popis letoviska na str ). Nádherná pěší promenáda, která lemuje pláž, nabízí velké množství obchůdků, taveren, restaurací a kaváren.

Vybavení

V hotelu je hostům k dispozici recepce, možnost připojení k internetu (zdarma), přímořská taverna, bar, bazén s masážními tryskami (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC+fén), ledničkou, sat TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří přímo v hotelové restauraci s typickou řeckou kuchyní (cca 12 EUR/večeře) nebo možnost využití četných taveren a restaurací v letovisku.

Pláž

Hotel se nachází přímo u nádherné oblázkovopísčité pláže Kamari. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Nabídka vodních sportů za poplatek. Sleva při včasné rezervaci platí pro všechny osoby včetně dětí a osob na přistýlkách. Sleva 11% do 31.3.2014. Pro stálé zákazníky sleva 12% do 31.3.2014.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
vzdálenost od Letiště: 5 km

Počasí

Santorini

18°C Jasno

×