800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KALYA SUITES

Apartmánový dům Kalya Suites je příjemné ubytování v klidné části rušného letoviska Kamari pouhých 50 metrů od písečno-oblázkové pláže s velmi vkusně zařízenými prostornými suitami. Majitelé věnují velkou péči svým klientům pro zajištění jejich maximální spokojenosti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Krásná studia rodinného typu se nachází v oblasti Kamari v blízkosti stejnojmenné velmi vyhledávané pláže. Oblast Kamari je známá pro svůj klid a relaxaci, proto je Kalya Suites ideálním místem pro prožití krásné a spokojené dovolené.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje venkovním bazénem, Wi-Fi připojení, jacuzzi, parkoviště (zdarma), úschovna zavazadel, prádelna, bar u bazénu a půjčovna kol a aut.

Vybavení pokoje

Hotel klientům nabízí prožití dovolené ve 3 typech pokojů: studio pro 2 osoby, studio pro 3-4 osoby, mezonet pro 2- 4 osoby. Studio pro 2 osoby o rozloze cca 25 m2, je vybaveno mini ledničkou, klimatizací, koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňským kout, kávovarem, telefonem, trezorem, osuškami, TV, Wi-Fi připojení (zdarma), vysoušečem vlasů (k zapůjčení na recepci), župany a balkon nebo terasa. Studio pro 3-4 osoby má rozlohu cca 55 m2. Pokoj je vybaven klimatizací, koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňským koutem, kávovarem, telefonem, trezorem, osuškami, TV, Wi-Fi připojením (zdarma), kávovým a čajovým setem, županem a balkonem nebo terasou. Mezonet pro 2-4 osoby má rozlohu cca 50 m2. Pokoj je vybaven koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňským koutem, kávovarem, telefonem, trezorem, osuškami, TV, Wi-Fi připojením (zdarma), vysoušečem vlasů( k zapůjčení na recepci), kávovým a čajovým setem, županem a balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází 50 metrů od pláže.

Sport a zábava

Venkovní bazén, vodní sporty na pláži (za poplatek), možnosti zábavy v blízkém letovisku.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Santorini

23°C Skoro jasno

×