800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA HARA

Studia Hara nacházející se v letovisku Kamari jsou novinkou v naší letošní nabídce. Jejich předností je možnost využívat bazénu sousedícího hotelu Estia a blízkost pláže a promenády jednoho z neoblíbenějších prázdninových letovisek na ostrově. Na promenádě je množství barů a výborných řeckých taveren nabízejících posezení s výhledem na šumící moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Studia Hara nacházející se v letovisku Kamari jsou novinkou v naší letošní nabídce. Jejich předností je možnost využívat bazénu sousedícího hotelu Estia a blízkost pláže a promenády jednoho z neoblíbenějších prázdninových letovisek na ostrově. Na promenádě je množství barů a výborných řeckých taveren nabízejících posezení s výhledem na šumící moře. Klienti jistě uvítají, že všechna studia jsou vybavena klimatizací, která je již součástí ceny, zároveň jsou studia vybavena prostornou kuchyňkou s dvouvařičem a lednicí.

Vybavení hotelu

250 m od písčité pláže
možnost využití bazénu u hotelu Estia cca 120m
lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňka s dvouvařičem, lednicí a základním kuchyňským vybavením, TV, klimatizace v ceně, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

vlastní

Další údaje

10 pokojů, studia situována v 1 dvoupatrové budově
Úklid: 7x týdně.
Výměna ložního prádla: 3x týdně.
Výměna ručníků: 4x týdně.

Počasí

Santorini

24°C Polojasno

×