800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CANAVES OIA

Exkluzivní hotel vystavěný ve stylu tradiční ostrovní architektury, částečně vytesaný do skály. Všechny pokoje mají nádherný přímý výhled na moře a kalderu.
Canaves Oia patřící do sítě Small Luxury Hotels se nachází na jednom z nejkrásnějších míst ostrova, ve vesničce Oia. Pláže jsou odtud vzdáleny 3 kilometry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Bělostný hotel Canaves Oia, vystavěný ve stylu tradiční ostrovní architektury, je částečně vytesaný do skály. Jeho poloha zajišťuje okouzlující výhledy na moře a kalderu ze všech úrovní hotelu – pokojů, restaurací i bazénu. Canaves Oia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst ostrova, ve vesničce Oia. Pláže jsou odtud vzdáleny 3 kilometry. Z bezpečnostních důvodů hotel nepovoluje ubytování dětí mladších 13 let.

Ubytování

Klimatizované 2-4 suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, trezor, lednička, koupací pláště, připojení k internetu a terasa s výhledem na moře.

Vybavení

Na terase s výhledem na kalderu je vybudovaný sladkovodní bazén s pool barem a lehátky a slunečníky, který poskytuje občerstvení a koktejly po celý den. Recepce hotelu s nepřetržitým provozem zajistí pronájem auta nebo masáže v soukromí pokoje. knihovna. Možnost parkování před hotelem zdarma, wifi připojení zdarma ve veřejných prostorách.

1
1
1
1

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
vzdálenost od Letiště: 18 km
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Santorini

19°C Jasno

×