800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL CANAVES OIA SUITES

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Exkluzivní Canaves Oia Suites nabízí vysoký standart služeb v nádherné lokalitě. Poloha na skále zajišťuje okouzlující výhledy ze všech úrovní hotelu – pokojů, restaurací i bazénu. Canaves Oia Suites se nachází na jednom z nejkrásnějších míst ostrova, ve vesničce Oia. Pláže jsou odtud vzdáleny 3 kilometry. Romantické prostředí a atmosféra hotelu je jako stvořená pro svatby a svatební cesty.

Ubytování

Elegantně zařízené suity pro 2-3 osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, internetové připojení, trezor, lednička/minibar a terasa s výhledem na kalderu.

Vybavení

Na terase s výhledem na kalderu je vybudovaný sladkovodní bazén s pool barem, který poskytuje malé občerstvení a koktejly po celý den. Pool side restaurace nabízí převážně středomořskou kuchyni a v restauraci Petra Gourmet, která má pouze 3 stoly, si můžete vychutnat večeři při svíčkách v naprostém soukromí. Nabídku doplňuje vinný sklep s širokým výběrem nejlepších řeckých i zahraničních vín. Pobyt můžete spojit s relaxací a lázeňskými procedurami. Masážní terapie se poskytují přímo v pohodlí a soukromí hotelové suity. Recepce hotelu s nepřetržitým provozem zajistí výlety, pronájem auta nebo plachetnice. Možnost parkování před hotelem zdarma, wifi připojení zdarma ve veřejných prostorách. Z bezpečnostních důvodů hotel nepovoluje ubytování dětí mladších 13 let.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Počasí

Santorini

20°C Skoro jasno

×