800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MYSTIQUE

hotel je posazen na známém skalním útesu Oia, z něhož je překrásný výhled na zátoku. Letiště je z od hotelu vzdálené 18 km a přístav Athinios 20 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

na svazích útesu nejvyhledávanějšího, nejoblíbenějšího místa ostrova vesničky Oia a v blízkosti hlavního města ostrova Santorini. K moři se dostanete po zvládnutí terasovitých schodů nebo vyjížďkou na některou s pláží na druhé straně ostrova.

Vybavení hotelu

Mystique hotel je členem hotelové sítě Starwood Luxury Collection a nabízí velmi kvalitní servis služeb pro své hosty recepci s nepřetržitým provozem, bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, lázeňský servis, internetové připojení, hotel zajišťuje transfery do hlavního města.

Vybavení pokoje

všechny suity hotelu Mystique maji výhled na moře, s vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů a dalšími doplňky. Velmi vkusné interiéry jsou vybaveny ručně opracovaným kamenem a dřevem, telefonem, SAT-TV s DVD přehrávačem, možnost internetového připojení, minibarem, prostornou terasou. Samozřejmostí jsou i další služby jako čistírna, možnost pronájmu notebooku apod.

Strava

kvalitní snídaně kombinace menu a bufetu.

Náš názor

velmi kvalitní hotel s domácí atmosférou.

Počasí

Santorini

20°C Skoro jasno

×