800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PERIVOLAS

Hotelový komplex, postavený v kykladském stylu na výběžku v městečku Oia, známém úchvatnými západy slunce. Zcela netradiční objekt, částečně zabudovaný do skály, patří svou polohou i vybavením k nejzajímavějším hotelům v Řecku. Pláž je odtud vzdálena tři kilometry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex, postavený v kykladském stylu na výběžku v městečku Oia, známém úchvatnými západy slunce. Zcela netradiční objekt, částečně zabudovaný do skály, patří svou polohou i vybavením k nejzajímavějším hotelům v Řecku. Pláž je odtud vzdálena 3 kilometry.

Ubytování

Klimatizované, luxusně vybavené pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, plně vybavený kuchyňský kout, telefon, terasa s kamennou dlažbou a výhledem na moře.

Vybavení

Veškeré vybavení a zařízení hotelu je vyrobeno z místních materiálů, dekorace tvoří vesměs pravé starožitnosti. Vyjímečný je bazén se sluneční terasou, jehož okraj splývá s obzorem, k dispozici je i jacuzzi pod širým nebem. Snídaně se podávají na otevřené terase s nádherným výhledem na moře. Zdejší vyhlášená restaurace nabízí od pravého poledne až do pozdních nočních hodin vybrané speciality, kořeněné čerstvými bylinkami z vlastní zahrady. Hotelový bar u bazénu s úžasným výhledem se večer mění v luxusní posezení při svíčkách. Recepce s nepřetržitou službou splní hostům jakákoli přání, počínaje pronájmem aut, konče zajištěním soukromých letadel či jachet. V hotelu je samozřejmě internetový kout, možnost použití faxu, knihovna s vybranými tituly, fi tness studio, wellness centrum se saunou nabízející speciální koupele, masáže a další služby. Ubytování není vhodné pro děti, hotel přijímá pouze hosty starší šestnácti let.

Stravování

Snídaně formou amerického bufetu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Santorini

18°C Jasno

×