800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOLPHIN

Studia Dolphin se nachází vedle menšího rodinného hotelu Rena, který je situovaný v městečku Perissa, v klidné části jihu ostrova. Centrum městečka s tavernami je jen pár minut chůze od hotelu. Pláž je vzdálena 50 m od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž s černým pískem, místy s oblázky a s pozvolným vstupem je vzdálena 100 m. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Studia Dolphin se nacházejí vedle menšího rodinného hotelu Rena, který je situovaný v městečku Perissa, v klidné části na jihu ostrova. Letiště je vzdáleno 23 km. Centrum městečka s tavernami je 200 m od studií. Pláž je vzdálena 100 m od studií.

Popis

Velmi oblíbená studia mezi klienty CK. Nabízejí ubytování rodinného typu a jsou vhodná pro strávení klidné dovolené v dosahu zábavy a v blízkosti krásné pláže.

Strava

Rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu se podávají v hotelu Rena.

Ubytování

Studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) jsou klimatizována (klimatizace zdarma) a vybavena jednoduchým, ale vkusným nábytkem, TV, trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem s dvouplotýnkovým vařičem, základním nádobím a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (pevné lůžko).

Vybavení

Hotelová recepce je klientům k dispozici 24 hodin denně v hotelu Rena. Klienti mohou využívat i ostatní zařízení hotelu Rena, včetně bazénu (slunečníky a lehátka zdarma), baru u bazénu, zahrady, TV místnosti, Wi-Fi u recepce (zdarma), parkoviště a místnosti pro podávání snídaní.

Počasí

Santorini

22°C Jasno

×