800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VEGGERA

Příjemný stylový a velmi pěkný hotelový komplex tvořený hlavní budovou a několika vedlejšími budovami se nachází u místní promenády – komunikace oddělující hotel od dlouhé, tmavé, písčité pláže. V živém letovisku Perissa, žádaném a oblíbeném především pro svou krásnou pláž, patřící k nejlepším na ostrově. Obchůdky, restaurace, taverny, kavárny a bary jen pár desítek metrů od hotelu, nejbližší supermarket přímo u hotelu, centrum střediska cca 150 m, potápěčské centrum cca 200 m, zastávka autobusu cca 150 m. Vzdálenost od letiště cca 17 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nevelký a příjemný hotel harmonicky kombinující neoklasicistní a kykladský architektonický styl, vzdálený jen 10 m od pláže, je tvořen hlavní budovou a několika vedlejšími budovami a nachází se u promenády, která hotel odděluje od dlouhé, tmavé, písčité pláže. V živém letovisku Perissa, žádaném a oblíbeném především pro svou krásnou pláž, patřící k nejlepším na ostrově. Obchůdky, restaurace, taverny, kavárny a bary jsou jen pár desítek metrů od hotelu, nejbližší supermarket přímo u hotelu, centrum střediska cca 150 m, potápěčské centrum cca 200 m, zastávka autobusu cca 150 m. Vzdálenost od letiště cca 17 km.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a posezením, hlavní restaurace, hlavní bar,  koutek se SAT/TV, snack bar u bazénu s výhledem na moře, 2 bazény se sladkou vodou a s jacuzzi, dětský bazén se sladkou vodou, fitness, sauna, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

pěkně a moderně zařízené (větší část pokojů je renovovaných), individuálně klimatizované pokoje s možností 1 přistýlky, umístěné v hlavní budově a několika vedlejších budovách vesměs soustředěných kolem bazénu, s koupelnou s WC (s vysoušečem vlasů), telefonem, rádiem, ledničkou, SAT/TV, balkonem nebo terasou. Na vyžádání a za příplatek je ubytování v rodinných pokojích (v mezonetech a suitách, kde je možné ubytovat až 5 osob). Se  slevou jsou standardní pokoje v přízemí a několik schodů pod úrovní bazénu, označené jako pokoje economy.  Hotel má celkem 61 standardních pokojů, 3 apartmány, 8 mezonetů.

Pro děti

dětská postýlka bez poplatku, dětský bazén, hlídání dětí za poplatek.

Náš názor

Velmi pěkné a příjemné ubytování v menším a decentním hotelovém areálu u krásné písčité pláže oblíbeného a živého střediska Perissa. Doporučujeme všem, kteří si odpočinek na pláži a bazénu rádi zpestří procházkami za zábavou v místním středisku s řadou obchodů, restaurací a barů.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované v hotelu – výběr z menu, za příplatek

Služby za poplatek

masáže, trezor na recepci, beauty salon a kadeřnictví, internet a připojení WiFi, fitness, sauna, jacuzzi, biliár, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži – vzdálené cca 1 km.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m
vzdálenost od Letiště: 17 km

Počasí

Santorini

23°C Jasno

×