800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLIMNES VILA - mezonet

  • Písečná pláž cca 80 m
 • Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

  Poloha

  Rodinný apartmánový komplex Limnes se nachází v klidném místě letoviska Perissa (popis letoviska na str. 93). Od nádherné tmavě zbarvené hrubozrnné pláže je vzdálen cca 80 metrů. Promenáda letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restaurací je vzdálena cca 350 metrů. Komplex nabízí pohodlný a příjemný pobyt pro své návštěvníky, hledající klid a blízkost vyhlášené pláže Perissa. Hlavní město Thira je vzdáleno cca 14 kilometrů (dobré spojení místní autobusovou dopravou).

  Vybavení

  Součástí komplexu je bar u bazénu, bazén s vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma).

  Ubytování

  Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), sat TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.Možnost pronájmu sejfu za poplatek.Villa Limnes nabízí i ubytování pro vícečlenné rodiny (až 5 osob) v mezonetech, které jsou složeny z obývací části s kuchyňským koutem (lednička, vařič, nádobí), sat TV, klimatizací a dvěmi lůžky s možností přistýlky a dále pokoje s dvojlůžkem,kam vedou schody z obývací části (mezonety jsou na vyžádání).

  Stravování

  Kromě vlastního vaření můžete využít služeb místních taveren a restaurací v letovisku Perissa. Na místě také možnost dokoupení večeří, které se podávají v blízké restauraci s typickou řeckou kuchyní (cca 12 EUR/večeře).

  Pláž

  Krásná písečná pláž s tmavě zbarveným hrubším pískem Perissa se nachází cca 80 metrů od domu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

  Náš názor

  Apartmánový komplex s rodinnou atmosférou pro klidnou dovolenou a přitom v blízkosti pláže doporučujeme zákazníkům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

  Počasí

  Santorini

  23°C Skoro jasno

  ×