Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Faros

STUDIA A APARTMÁNY FASOLOU


  Poloha a popis

  Náš názor

  Je málo míst, kde se můžete cítit jako doma. A je ještě méně míst, kde se jako doma můžete cítit i v Řecku. Ve Fasolou se tak nejspíše cítit budete a jen těžko se s tímto místem budete na konci pobytu loučit. Vřele doporučujeme cestovatelům jakéhokoli věku, párům i rodinám s dětmi. Je to skvělé místo k naprostému odpočinku a k rozjímání.

  Poznámka

  Přílet a odlet je na ostrov/ z ostrova Santorini, na ostrov Sifnos se pokračuje trajektem. S ohledem na aktuální časový letový řád a jízdní řád trajektu je možná první a poslední noc na Santorini v hotelu stejné kategorie.

  Poloha

  Fasolou má úžasnou polohu na vyvýšeném místě, odkud je krásný výhled na malý záliv Fasolou. Vzdálenost od klidné písčité pláže je 200 m. Centrum malé vesničky Faros a autobusová zastávka jsou 400 m od Fasolou. Ve Farosu najdete několik obchodů a taveren. Zdravotní středisko, banky, lékárny a pošta jsou v Apollonii, hlavním městě ostrova, vzdálené 7 km. Přístav v Kamares je 13 km, transfer trvá asi 20 minut.

  Vybavení

  atraktivní recepce, bar, místnost k podávání snídaní, venkovní barbecue, malé dětské hřiště.

  Ubytování

  Fasolou nabízí originální venkovský ostrovní styl s elegantními interiéry, kamennými podlahami a dřevěnými stropy. Celkem je tu 10 studií (26 m2), všechna jsou vybavena klimatizací, jídelním koutem a vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, SAT/TV, rychlovarnou konvicí, toastovačem, kávovarem, žehličkou, vysoušečem vlasů, trezorem, balkonem či terasou s pěkným výhledem.
  Apartmány mají 2 samostatné místnosti, vybavený kuchyňský kout s troubou a dvouplotýnkovým vařičem. Ostatní vybavení je stejné jako u studií. Standardní apartmán je v přízemí a má jen částečný výhled na moře (přes vegetaci), superior apartmán je v patře a má pěkný výhled na moře z velké terasy. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

  Strava

  bez stravy, snídaně za příplatek

  Snídaně: servírované (tradiční řecká snídaně)

  Počasí  12345678910111208162432°C