800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BENAKIS

  • Hotýlek v centru letoviska Platy Yialos
  • Ideální místo pro cestovatele obdivující tradiční a nemasové Řecko

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Pečlivě vedený malý hotýlek v centru letoviska Platy Yialos, jen přes ulici k moři a k pláži, můžeme doporučit všem méně náročným cestovatelům obdivujícím tradiční a nemasové Řecko. Takové Řecko můžete plnými doušky užívat právě zde, na Sifnu.

Poloha

Benakis se nachází v centru Platy Yialos, obchůdky i restaurace jsou v bezprostřední blízkosti. Moře a pláž jsou 30 m od hotelu. Nejbližší zastávka autobusu je 30 m. Zdravotní středisko, banky, bankomaty, lékárny a pošta jsou v Apollonii, hlavním městě ostrova, vzdáleném 10 km. Přístav v Kamares je vzdálen 15 km. Transfer z přístavu do Platy Yialos trvá asi 30 minut.

Vybavení

recepce, místnost k podávání snídaní a televizní místnost, kavárna s cukrárnou/pekárnou.

Ubytování

hotel má celkem 30 pokojů, některé z nich s možností až 2 přistýlek, 8 pokojů (jen 2-3lůžkových) je s výhledem na moře. 4lůžkový pokoj má 3 pevná lůžka a sofa, 3lůžkový pokoj s výhledem na moře má jako přistýlku vysouvací lůžko, ostatní 3lůžkové pokoje mají 3 pevná lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Zařízení pokojů není všude stejné, dekorace a nábytek je různý. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Strava

snídaně
Snídaně: rozšířená kontinentální formou malého bufetu

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
×