Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Platy Yialos

PLATY YIALOS


  Poloha a popis

  Náš názor

  Moc pěkný hotel přímo u pláže pro středně náročné klienty. Veřejné prostory hotelu i pokoje jsou dekorovány originálními předměty a obrazy, jež jsou dílem majitelky hotelu. Vše tu působí sympaticky a harmonicky.

  Poznámka

  Přílet a odlet je na ostrov/ z ostrova Santorini, na ostrov Sifnos se pokračuje trajektem. S ohledem na aktuální časový letový řád a jízdní řád trajektu je možná první a poslední noc na Santorini v hotelu stejné kategorie.

  Poloha

  hotel je přímo u moře, zahrada hotelu hraničí s písčitou pláží, jejíž část je vyhrazena hotelovým hostům. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou jen 150 m od hotelu, autobusová zastávka je vzdálena 50 m. Hlavní město Apollonia je vzdálena 10 km (zde najdete banky, bankomaty, zdravotní středisko, lékárny a poštu). Do přístavu v Kamares je to 15 km, transfer trvá asi 30 min.

  Vybavení

  recepce, vnitřní i venkovní kavárna/bar, místnost k podávání snídaní, internetový koutek, bazén, dětské hřiště. Hotel byl plně renovován v r. 2011.

  Ubytování

  v hotelu je celkem 21 pokojů a 3 suity. Všechny pokoje jsou stylově a útulně zařízeny, jejich vybavení se neliší, dekorace se různí. Suity mají samostatnou ložnici a obývací místnost. K vybavení pokojů patří klimatizace, stropní ventilátor, SAT/TV, lednička, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, terasa či balkon. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

  Strava

  snídaně
  Snídaně: bufetové

  Služby za poplatek

  lehátka a slunečníky na pláži.

  Počasí  12345678910111208162432°C