800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAPE KANAPITSA

  • Nachází se nad krásnou pláží Kanapitsa.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelové budovy stojí na ostrohu nad mořem mezi dvěma zálivy a nad krásnou pláží Kanapitsa. Na pláž se dostanete po příjezdové komunikaci za několik minut. Na pláži si můžete pronajmout slunečník a lehátka. Nedaleko pod hotelem je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás zaveze do hlavního města a na další krásné pláže. Je odtud krásný výhled na moře a na sousední ostrovy. Hotel je obklopen borovicemi a můžete zde obdivovat neuvěřitelně barevné moře. Další blízké pláže jsou pláže Dama a Rigas a směrem na sever pak pláž Tzaneria.

Informace o ubytování

2-6 lůžek snídaně

Ubytování

hotelové pokoje jsou prostorné a mohou se v nich ubytovat i tři dospělí. V nabídce jsou standardní pokoje s výhledem na moře a modernější pokoje Deluxe s výhledem na moře. V hotelu je možné vyžádat i suitu s výhledem na moře se dvěmi ložnicemi pro čtyři osoby a suitu s výhledem na moře se třemi ložnicemi pro šest osob. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana), WC, mini barem, TV/SAT, Wi-Fi, klimatizací, telefonem, fénem, županem a zastřešenou terasou nebo balkónem. Vybrané pokoje mají sejf a DVD přehrávač. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

recepce, bar, velký bazén a dětský bazén se slanou vodou, TV koutek, bar u bazénu, hotelová restaurace, místnost s krásným výhledem na moře, kde se servíruje snídaně. V hotelu nabízejí kurzy potápění (za poplatek).

Stravování

v ceně je bohatá snídaně podávaná formou bufetu. Nápoje i jídlo jsou hostům k dispozici po celý den v hotelové restauraci či v baru.

Shrnutí

hotel s neobvyklou polohou, kde je krásný výhled na moře a na pláž Kanapitsa. Nespornou výhodou je výhled na moře ze všech pokojů. Hotel je vyhlášený vynikajícími službami.

Vzdálenosti

od pláže Kanapitsa: cca 350 m od autobusové zastávky: cca 450 m

Příplatky

minimální obsazenost pokoje: 2 osoby minimální obsazenost 2pokojové suity: 3 osoby minimální obsazenost 3pokojové suity: 6 osob dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

×