800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SKIATHOS PALACE

již rezervován 20 x

  • Příjemný komfortní hotel
  • Nádherný výhled na moře
  • Blízko na pláž
  • Klidné prostředí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelové budovy stojí na kopci nad nejkrásnější pláží se zlatým pískem v osadě Koukounaries. Jsou obklopeny zelení a udržovanou zahradou. V osadě jsou taverny a obchod. Nedaleko je zastávka místní dopravy a Vy se tak snadno můžete dostat do hlavního města ostrova a na další pozoruhodné pláže na jižním pobřeží. Od hotelového bazénu je překrásný výhled na moře, na pláž Koukounaries a na jezero Strofilia. Další krásná blízká pláž je pláž Maratha. Na obou plážích si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka polopenze

Ubytování

hotelové pokoje jsou prostorné a může se zde ubytovat i rodina se dvěma dětmi nebo tři dospělí. Standardní pokoje (nezrekonstruované) a moderně vybavené pokoje mají krásný výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana), WC, mini barem, TV/SAT, Wi-Fi (na pokojích za úhradu), telefonem, rádiem, centrální klimatizací, kterou můžete ovládat z pokoje a balkónem nebo terasou. V hotelu se nalézají i další typy luxusních pokojů.

Vybavení a služby hotelu

recepce, sejf (za úhradu), Wi-Fi, bar, bar u bazénu, malý plážový bar na pláži Maratha, který také patří k hotelu, restaurace s krásným výhledem na moře, malý obchod, dětské hřiště v hotelové zahradě, bazén, dětský bazén, stolní tenis, tenis, vodní sporty včetně vodního lyžování a windsurfingu na pláži (za poplatek), parkoviště. V hotelu funguje mikrobus, který Vás několikrát denně dopraví na pláž.

Stravování

v ceně je bohatá snídaně a večeře podávaná formou bufetu. Nápoje i jídlo jsou hostům k dispozici po celý den v hotelových restauracích či barech.

Shrnutí

hotel s širokými službami stojí na výjimečném místě. Je odtud opravdu krásný výhled. Pokud Vám nebude vyhovovat cesta na pláž po schodech nebo delší cesta po komunikaci, můžete využívat hotelový autobus, který Vás na pláž několikrát denně zaveze.

Vzdálenosti

od pláže Koukounaries: cca 270 m od pláže Maratha: cca 270 m od autobusové zastávky: cca 150 m

Příplatky

minimální obsazenost: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 900 m
vzdálenost od Letiště: 13 km

Recenze

5
26. červenec 2010 / Dagmar Lebedová

Nenechte se nachytat

Už nikdy více.Podali jsme reklamaci, hrozně se tomu v CK Firo tour divili, že vše přezkoumali, nic…

Celá recenze >
0
20. srpen 2009 / Jirka S

Pozor na ten luxus!!!!!!!!!!!!!!!

To co vidite na obrazcich je realita stara 14 dni. Poloha a stravovani tu plisen a smrad v…

Celá recenze >
×