800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AGALLOS

  • Pláž je vzdálená cca 200 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vila Agallos je obklopena bujnou vegetací a od komunikace ji odděluje pás zeleně. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás za pár minut zaveze k dalším krásným písečným plážím této oblasti a do hlavního města Skiathos. Pohodlnou cestou po místní komunikaci a po pěšině lesíkem se snadno dostanete na krásnou písečnou pláž Kolios, kde je taverna. Nejbližší supermarket je také nedaleko. Další blízké krásné pláže jsou Vromolimnos a Platanias.

Informace o ubytování

studia 2 - 4 lůžka bez stravy

Ubytování

prostorná studia jsou ve vnořeném přízemí (8 schodů) a mají tři nebo čtyři lůžka. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV a sejfem. Ze zastíněných teras studií je výhled do zeleně. Stejně vybavené apartmány jsou v prvním a ve druhém patře a mají 2 ložnice se 2 lůžky nebo s manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde je gauč až pro dvě děti do 12 let. Ze zastíněných balkónů apartmánů je výhled na moře. V areálu je bazén s lehátky a slunečníky a malý bar, kde si můžete dopřát občerstvení. V baru a u bazénu je i Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

největší předností tohoto ubytování je velkorysý prostor v okolí domu, bazén a dobrý dosah krásné písečné pláže se snadným přístupem do moře. Doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m od autobusové zastávky: cca 50 m

Příplatky

jednolůžkové studio: od 500 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 4 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

×