800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SKIATHOS PRINCESS

Rozsáhlý komplex v rozlehlé zahradě se skvělým hotelovým servisem nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově vhodným i pro náročné princezny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelové budovy stojí přímo u krásné pláže se zlatým pískem v osadě Agia Paraskevi. Jsou obklopeny rozlehlou udržovanou zahradou. V osadě jsou taverny a obchod. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy a Vy se tak snadno můžete dostat do hlavního města ostrova a na další pozoruhodné pláže na jižním pobřeží.

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka se snídaní - možnost dokoupení polopenze

Ubytování

ubytování je luxusní a příjemně vybavené. Standardní dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady jsou v prvním patře, dvoulůžkové pokoje superior jsou ve druhém patře a mají výhled na moře. V pokojích lze vyžádat přistýlku pro dítě do 12 let. Rodinné pokoje (až pro čtyři osoby) s výhledem do zahrady jsou v přízemí a jejich terasy směřují do zahrady. V hotelu se nalézají další typy luxusních pokojů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, mini barem, TV/SAT, Wi-Fi a balkónem nebo terasou. Součástí vybavení pokojů superior a rodinných pokojů je navíc fén, přezůvky, speciální kosmetika a další věci, které Vám zpříjemní pobyt v hotelu.

Vybavení a služby hotelu

recepce, hotelový sejf, internetový koutek, Wi-Fi, bar, 5 různých restaurací, kavárna, obchod s potravinami, dětské hřiště v hotelové zahradě, bazén, dětský bazén, klubovna pro děti, bar u bazénu, lehátka a slunečníky (pro hotelové hosty zdarma), lázeňské služby včetně masáží a sauny (za příplatek), fitness, plážový volejbal, stolní tenis, vodní sporty včetně vodního lyžování a windsurfing (za příplatek), parkoviště. Klienti mohou využít dalších služeb za úhradu, které hotel nabízí např. kadeřnictví, čistírnu prádla, hlídání dětí. V hotelu si můžete pronajmout kolo. V hotelu se pořádají svatby.

Stravování

v ceně je bohatá snídaně podávaná formou bufetu, večeře lze dokoupit. Nápoje i jídlo jsou hostům k dispozici po celý den v hotelových restauracích či barech.

Shrnutí

luxusní hotel s širokými službami, který bude vyhovovat i náročným klientům a navíc je přímo u krásné pláže Agia Paraskevi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 70 m od autobusové zastávky: cca 100 m

Příplatky

polopenze: 870 Kč/den, dítě 2-12 let: 440 Kč/den minimální obsazenost: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
vzdálenost od Letiště: 10 km
×