800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ASTORIA

Příjemný menší hotel Astoria prošel nedávno renovací a získal velmi moderní vzhled, získá si Vás však i svou přívětivou, rodinnou atmosférou. Leží v atraktivním prostředí, obklopen zelení, nedaleko od centra malého letoviska. K hotelu Astoria patří také venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Pokoje jsou nově a velmi vkusně zařízeny, všechny mají menší balkon nebo terasu. V blízkosti hotelu naleznete řadu obchůdků, barů, supermarketů a především tradičních řeckých taveren, kde můžete večer posedět a ochutnat některou z místních specialit. Krátkou procházkou dojdete k nádhernému zálivu Troulos s písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, kde můžete relaxovat nebo využít nabídku vodních sportů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Příjemný menší hotel Astoria prošel nedávno renovací a získal velmi moderní vzhled, získá si vás však i svou přívětivou, rodinnou atmosférou. Leží v atraktivním prostředí, obklopen zelení, nedaleko od centra malého letoviska. K hotelu Astoria patří také venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Pokoje jsou nově a velmi vkusně zařízeny, všechny mají menší balkon nebo terasu. V blízkosti hotelu naleznete řadu obchůdků, barů, supermarketů a především tradičních řeckých taveren, kde můžete večer posedět a ochutnat některou z místních specialit. Krátkou procházkou dojdete k nádhernému zálivu Troulos s písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, kde můžete relaxovat nebo využít nabídku vodních sportů.

Vybavení hotelu

250 m od pláže 300 m od centra malého letoviska 8 km od hlavního města Skiathosu restaurace s terasou recepce, společenská místnost s TV bazén, pool bar lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, lednice, TV, telefon, balkon nebo terasa. Klimatizace za poplatek na místě.

Stravování

snídaně rozšířená kontinentální

Další údaje

45 pokojů, 2 patra bez výtahu, 1 budova. Úklid: 5x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Odkaz na web

Hotel Astoria

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
×