800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KIVO

Hotel obklopený piniovým lesem se nachází v oblasti Vassilias. K písčité pláží oceněné Modrou vlajkou EU jezdí pravidelně hotelový minibus. Z hotelu je krásný panoramatický výhled na okolí s krásnou přírodou a Egejské moře. Spojení s hlavním městem ostrova Skiathos, které je plné obchůdků, taveren a možností k zábavě zajišťuje pravidelná autobusová linka se zastávkou u hotelu. Poloha: nákupní možnosti cca 500 m, centrum blízkého letoviska Achladies cca 1 km, hlavní město Skiathos cca 2 km, letiště cca 4 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

bílé budovy hotelu stojí na kopci nad malou písečnou pláží Mikros Vasilias. Je odtud pozoruhodný a dech beroucí výhled na moře a na hlavní město Skiathos. Určitě Vás zaujme i výhled na sousední ostrovy, které budete mít jako na dlani. Hotel je obklopený zelení a vzrostlými stromy. Na pláž se dostanete po příjezdové komunikaci a můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. Na pláži je také taverna. Velmi snadno se dostanete do krásného hlavní města Skiathos, které je vzdálené pouhých 6 km. K dopravě na pláž nebo do hlavního města můžete využít hotelový mikrobus nebo místní autobusovou dopravu.

Informace o ubytování

hotel 2 - 3 lůžka snídaně - možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Ubytování

v  hotelu naleznete luxusně vybavené a krásně dekorované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, suity a apartmány s vlastním bazénem. V hotelu jsou také tzv. pokoje art, které vyzdobili svými díly známí řečtí umělci. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, klimatizací, mini barem, TV/SAT, sejfem a Wi-Fi. V hotelu se velmi dbá na osobní přístup k hostům.

Vybavení a služby hotelu

recepce, výtah, restaurace s nádherným výhledem na moře, asijská restaurace, bar, krásný bazén s lehátky a slunečníky, malý obchod, pěkná zahrada, odkud je jedinečný výhled na moře. Mikrobus Vás zaveze několikrát denně zdarma na pláže a do hlavního města. V hotelu se pořádají kurzy vaření. Hotel je proslulý pořádáním svateb

Stravování

v ceně je bohatá snídaně, která se skládá z  nejlepších řeckých produktů. V  hotelu si můžete dopřát oběd i večeři, výběr z menu. Strava hotelu je proslulá svojí kreativitou a tím, že se vše připravuje pouze z prvotřídních místních surovin. Hotel spolupracuje se známým řeckým kuchařem Giannisem Baxevanisem, který je velkým propagátorem řecké tradiční kuchyně.

Shrnutí

velmi pečlivě vedený hotel s přátelskou atmosférou a velmi kreativním přístupem. Největší předností jsou krásné panoramatické výhledy na Egejské moře a jeho ostrovy.

Vzdálenosti

od pláže Mikros Vasilias: cca 1,3 km. od centra Katsaros: cca 1,2 km.

Příplatky

polopenze: 580 Kč/den, dítě 6-11 let: 290 Kč/den plná penze: 1140 Kč/den, dítě 6-11 let: 570 Kč/den jednolůžkový pokoj: od 1200 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 4 km
Nákupní možnosti: 500 m
×