800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EVLALIA

Studia s poklidnou atmosférou v krásné zahradě nabízející nezapomenutelný výhled na hlavní město Skopelos, které je jedním z nejkrásnějších měst v Severních Sporadách, s obchůdky, tavernami, bary, kostely. Ideální místo ke strávení klidné, odpočinkové dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Ve vzdálenosti cca 200 m od studií je menší písečnooblázková pláž. Větší písečno-blázková pláž, která se táhne až k hlavnímu městu, se nachází cca 500 m od studií, lehátka a slunečníky za poplatek (orientační cena plážového balíčku – dvě lehátka a slunečník: 6 EUR/den). Obě pláže mají pozvolný vstup do moře.

Poloha

Studia postavená v typické řecké architektuře stojí v udržované zahradě ve stínu olivových stromů v mírném svahu nad krásnou zátokou. Komplex studií je vzdálen asi 800 m od historického centra hlavního města, cca 200 m od menší písečnooblázkové pláže a cca 500 m od větší písečnooblázkové pláže.

Popis

Studia s poklidnou atmosférou v krásné zahradě blízko historického centra. Ideální ke strávení klidné, odpočinkové dovolené.

Strava

Bez stravy.

Ubytování

Studia a aprtmány mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), jsou individuálně klimatizována (klimatizace za poplatek cca 5 EUR/den) a vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením, chladničkou a TV. Maximální obsazenost u studií 2 osoby, u apartmánu až 4 osoby.

Vybavení

Studia s malou recepcí se nacházejí v zahradě s bazénem s dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), barem u bazénu, grilovacím koutkem, dětským hřištěm a kostelem.

×