800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA MARIGOULA

Stylové ubytování pro klientelu, která hoví relaxační dovolené plné pohody a klidu, daleko od shonu a stresu. Doporučujeme včasný nákup!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila rodinného typu je tvořena 4 budovami a je situována v překrásné zelené zahradě cca 700 m od hlavního města Skopelos Town s množstvím obchůdků, restaurací, taveren a barů. Prostranství vily je velmi příjemné, plné klidu a pohody. Zdejší atmosféru si zcela jistě oblíbíte!

Ubytování

Klimatizovaná dvoulůžková a třílůžková komfortní studia, vlastní soc. zařízení, plně vybavený kuchyňský kout, TV, balkon nebo terasa.

Vybavení

Malá recepce, bar u bazénu, upravená zahrada s subtropickou vegetací, venkovní bazén s terasou na opalování, lehátky a slunečníky.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Jedna z nejoblíbenějších a překrásných pláží ostrova je vzdálena 4 km od vily. Dostupná je místními minibusy za nízký poplatek (cca 2 EUR).

Sport a zábava

Blízké centrum Skopelos Town bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem - klikaté uličky s tavernami, kavárnami, obchůdky apod. V novější části města ostrov ožívá nočním životem v místních barech.

Náš názor

Stylové ubytování pro klientelu, která hoví relaxační dovolené plné pohody a klidu, daleko od shonu a stresu. Doporučujeme včasný nákup!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×