Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Kamena Vourla

APARHOTEL MARVIN 55+

  Poloha a popis

  Poloha

  příjemný rodinný aparthotel se nachází jen 200 m od centra letoviska a 250 m od písečné pláže s místní promenádou. Blízká dostupnost všech služeb.

  Ubytování

  studia pro 2-4 osoby s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha), SAT/TV, kuchyňským koutem s vařičem a ledničkou a balkónem nebo terasou se zahradním nábytkem, klimatizace zdarma

  Vybavení

  Hostům je k dispozici sluneční tera­sa, recepce a lobby bar, bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), venkovní gril s posezením a zahrada. WI-FI v lobby zdarma.

  Strava

  snídaně formou bufetu, možnost zajištění večeří v místní restauraci formou bohatého menu (hlavní jídlo, salát, dezert nebo ovoce, pečivo, voda)

  Pláž

  pláž s tmavým pískem a oblázky s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 250 m, plážový servis za konzumaci v plážovém baru. Široká nabídka vodních sportů za poplatek.

  Poznámka

  Cena zahrnuje: dopravu autokarem, leteckou dopravu, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, 14/13/12/11/9/7 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,-/45,-Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši + 1,5 Euro/studio/pokoj a noc - platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu

  Náš názor

  pěkné ubytování s dobrou dostupností k pláži i centru letoviska, bohatá nabídka fakultativních výletů