800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LIA

Dvoupatrová budova se nachází přímo v letovisku Limenaria ve vzdálenosti cca 150 m od jeho centra.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Dvoupatrová budova se nachází přímo v letovisku Limenaria ve vzdálenosti cca 150 m od jeho centra.

Vybavení

Všech 14 studií se nachází v budově s malou recepcí. Minimarkety, restaurace, taverny, kavárny, obchůdky či bary jsou vzdáleny cca 100 metrů. Možnost využití bazénu, který se nachází v cca 50 metrů vzdáleném hotelu. Studia: Příjemná studia zařízena moderním nábytkem, jsou vybavena dvěma nebo třemi lůžky. U dvou studii možnost pevné přistýlky pro čtvrtou osobu – jedná se o užší lůžko vhodné spíše pro děti. Studia mají kuchyňský kout s elektrickým vařičem (2 plotynky) a lednicí, koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC. Všechna studia mají balkon s bočním výhledem na more nebo s výhledem do zeleně. Možnost pronájmu trezoru na recepci nedalekého hotelu Thalassies.

Ubytování

Příjemná studia zařízena moderním nábytkem, jsou vybavena dvěma nebo třemi lůžky. U dvou studii možnost pevné přistýlky pro čtvrtou osobu – jedná se o užší lůžko vhodné spíše pro děti. Studia mají kuchyňský kout s elektrickým vařičem (2 plotynky) a lednicí, koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC. Všechna studia mají balkon s bočním výhledem na more nebo s výhledem do zeleně.

Pláž

Menší písečná pláž s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 metrů od studií. Další pláž je vzdálena cca 200 metrů. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků.

Sport a zábava

Letovisko Limenaria nabízí svým návštěvníkům velké množství typických taveren, restaurací, kaváren či barů. Nezapomenutelným zážitkem je posezení v některé z taveren, které se nacházejí přímo na pobřežní promenádě.

Stravování

Vlastní stravování. Možnost dokoupení večeří v nedalekém hotelu Thalassis. Doporučujeme ochutnat vyhlášené řecké speciality v nedaleké taverně Giogos.

Tipy

- klidná atmosféra - neobsazené přistýlky se nedoplácí - rodinná dovolená

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Thassos

15°C Jasno

×