800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA MARIA

  • Vzdálenost od oblázkové pláže je 50 m
  • V blízkosti centra letoviska

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemná dvoupatrová vila se nachází 50 metrů od dlouhé oblázkové pláže v klidnější části letoviska Limenarie. Centrum letoviska s možností brouzdání uličkami s mnoha obchůdky, tavernami, bary a markety je vzdáleno cca 5 minut chůze. Malebnost letoviska dotváří přístav s malým písečným zálivem a zámečkem Palataki na skále vedle přístavu.

Ubytování

Třílůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem (vařič, lednička, varná konvice a základní nádobí), klimatizací za poplatek, koupelnou (sprcha,WC) a balkónem.

Vybavení

Klienti vily Maria mohou využívat bazény u hotelů Agali a Thalassies (vstup podmíněn konzumací nápojů u bazénu).

Stravování

Kromě vlastního stravování můžete navštívit četné místní taverny a restaurace. Možnost dokoupení stravování v hotelu na pláži (cca 500 metrů). Rozšířená kontinentální snídaně (4 Euro/osoba/den) a večeře - výběr ze dvacetičtyř druhů hlavních jídel, deseti druhů salátů (8,50 Euro/osoba/den, 5,50 Euro/dítě do 12 let/ den).

Pláž

Dlouhá oblázková pláž u promenády místy s oblázky se nachází 50 metrů od vily. Slunečníky a lehátka v případě konzumace v baru jsou zdarma, jinak za poplatek. V okolí jsou příjemnou procházkou dostupné další krásné pláže - např. Metalie (skalami chráněná pláž) nebo k písečná pláž Trypiti.

Náš názor

Vilu Maria jsme do naší nabídky zařadili pro polohu blízko moře a doporučujeme ji nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro klienty vyhledávající zábavu.

Počasí

Thassos

21°C Jasno

×