800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA ELIA

Hodnocení:
6,9
z 10 na základě 2 recenzí
Krásná rodinná vila skládající se ze dvou bloků s velkým bazénem, ve velmi krásné a udržované zahradě, je ideálním místem k odpočinku a relaxaci.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Pobyt Řecko letecky v rodinné vile Elia je skvělou volbou pro aktivní a zvídavé turisty. Krásná vila s velkým bazénem je zasazena do perfektně udržované zahrady a je báječným místem k relaxaci. Letní dovolená Řecko, v okouzlujícím přímořském letovisku Limenas, může být využita ke koupání, romantickým večerním procházkám či posezení v místních tavernách. Zájezd do Řecka nadchne i milovníky památek, prohlédnout si mohou třeba tamní historický amfiteátr s výhledem na celé letovisko.

Poloha

krásná rodinná vila skládající se ze dvou bloků s velkým bazénem, ve velmi krásné a udržované zahradě, je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Do centra přímořského letoviska Limenas se dostanete za méně než 5 minut chůze. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu s možností večerních procházek, posezeních v místních tavernách a nákupů. Pěšky se dá dojít k historickému amfiteátru odkud je překrásný výhled na celé letovisko. Nejbližší pláž je ve vzdálenosti cca 300 m od vily, procházkou cca 15 min se dostanete i na centrální pláž letoviska. Nejbližší supermarket je od vily cca 50 m. Nedaleko vily se nachází autobusová zastávka.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky a vlastním soc. zařízením, klimatizace (za poplatek), trezor (za poplatek), TV, bar, bazén, kuchyňský kout, balkon či terasa.

Stravování

Vlastní, snídaně nebo polopenze v blízké restauraci za příplatek.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž Agios Vassillis je vzdálena cca 300 m.

Sport a zábava

V centru letoviska Limenas je možnost navštívit diskotéky, taverny a restaurace, vodní sporty a zábavu na centrální pláži letoviska.

Náš názor

Doporučujeme všem klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v blízkosti pláže a využít snadné dostupnosti hlavního města ostrova Limenas. Ideální výchozí místo pro cestování kolem ostrova.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 50 m

Recenze

5,8
9. červen 2014 / Maria Luuch

Hrozná zkušenost

Pro jedno léto dobrá volba, vícekrát ne.

Celá recenze >
8
23. září 2013 / Marie Velechovská

Pěkná dovolená

Ostrov Thassos je zajímavý a pro nás byl výběr ubytování v hlavním městě šťastný. Je to menší…

Celá recenze >

Počasí

Thassos

22°C Skoro jasno

×