800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIO CENTRAL

  • Oblázkovo-písečná pláž cca 70 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Klasická studia Central se nacházející v klidné části centra letoviska Potos u pěší zóny v těsné blízkosti obchodů, taveren a restaurací. Poloha studií je lákavá i vzdáleností od moře - pouhých 70 metrů od krásné oblázkovo-písečné pláže. Potos je jedním z nejoblíbenějších letovisek ostrova Thassos. V Potosu jsou tři krásné pláže a všechny jen kousek od centra.

Ubytování

Třílůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem (vařič, varná konvice, lednička, základní nádobí), koupelnou (sprcha, WC), TV, klimatizací v ceně a wi-fi připojením zdarma.

Stravování

Kromě vlastního stravování doporučujeme navštívit četné místní taverny a restaurace. Možnost dokoupení servírovaných večeří v místní restauraci (přímo na pobřeží s výhledem na moře) – formou výběru z 20ti jídel a 17ti salátů (8,50 Euro/osoba/večeře, 5,50 Euro/dítě do 12 let/večeře).

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž je vzdálena jen 70 metrů od studií. Lehátka a slunečníky na pláži při konzumaci v baru zdarma, nebo za poplatek bez konzumace. Pro milovníky poloprázdných pláží se stačí projít krátkou procházkou za letovisko, kde najdete absolutní klid.

Počasí

Thassos

25°C Polojasno

×