800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALOE

  • Vzdálenost od pláže je 100 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Potamia, zhruba 9km od hlavního města ostrova Thassos. Potamia byla vybudována na úpatí hor a táhne se až k pobřeží. Hotel se nachází u moře ve vesničce Skala Potamia, přímo u pláže zvané „Golden Beach“.

Popis

Hotel Aloe je rodinný hotel, který byl založen v roce 1983 a na samotném počátku začínal s kapacitou 6 pokojů. S postupem času však díky své skvělé poloze a výborným službám získal spoustu spokojených a vracejících se klientů. Na základě toho se hotel začal vylepšovat a rozrůstat, a nyní ho tvoří shluk budov ve stylu amfiteátru, přičemž každý pokoj poskytuje výhled na moře. Hotel poskytuje dokonalé prostředí pro únik před stresem a shonem každodenního života.

Ubytování

Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení, telefon, sejf a výhled na moře! Wifi zdarma ve společných prostorách. Hotel také nabízí prostorné zelené zahrady a dětské hřiště.

Stravování

Hotel nabízí ubytování se snídaní.

Pláž

Pouhých 100 m od hotelu se nachází jedna z nejslavnějších a nejkrásnějších řeckých pláží „Golden Beach“, která lemuje zhruba dva kilometry dlouhou zátoku, ve které naleznete průzračně modré moře, jež prokazuje svou čistotu mimo jiné i tím, že je pláž „Golden Beach“ každoročně oceňována modrou vlajkou.

Sport a zábava

Milovníci plaveb jistě uvítají možnost zapůjčení lodičky či vodního skútru v nedalekém přístavu. V okolí hotelu se nachází spousta restaurací, rybích restaurací a taveren, ve kterých si můžete pochutnat na jak místní, tak na evropské kuchyni. Po večeři se nabízí možnost dát si drink v jednom z klasických řeckých či plážových barů.

Náš názor

Ideální místo pokud si chcete dopřát klidnou dovolenou v překrásném prostředí.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km

Počasí

Thassos

18°C Jasno

×