Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Skala Prinos

ARTEMIS

  Poloha a popis

  Upozornění

  Pobytová taxa 1,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu.

  Náš názor

  Příjemný a klidný hotel s kvalitními službami poblíž centra menšího letoviska Skala Prinos. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

  Poznámka

  přílet do Kavaly, transfer do přístavu, trajekt z pevniny na ostrov.

  Poloha

  menší hotel leží v hezké zahradě, cca 80 m od písečné pláže a zároveň nedaleko od centra nevelkého letoviska Skala Prinos. Hlavní město ostrova a přístav Limenas je vzdáleno cca 15 kilometrů. Pláž je písečná, s oblázky a kameny při vstupu do moře, po několika metrech je písečné dno.

  Vybavení

  v hotelu je prostorná vstupní hala s recepcí a velkým plazmovým televizorem (internetové připojení WiFi je v recepční hale hotelu zdarma), lobby bar, trezor je v recepci k pronájmu za poplatek. V hotelu je dále hlavní restaurace, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, stolní tenis. Na pláži je k dispozici hotelový bar - konzumace za poplatek. Při konzumaci v baru - lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny jednoduše a účelně, mají balkon, klimatizaci (za poplatek cca 2 EUR/den), menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV s 3 programy, lednici.

  Strava

  polopenze
  Snídaně: jednodušší bufet
  Večeře: servírované menu (výběr ze 2 menu)

  Služby za poplatek

  klimatizace, trezor za poplatek (k dispozici na recepci - cca 1,50 EUR/den).