800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL NATASSA

hotel rodinného typu, zrekonstruovaný v roce 2007, se rozprostírá v klidném prostředí na kopci, s překrásným výhledem na moře, lesy, zelené svahy a hory, je obklopen olivovými a piniovými háji. Hotel se nachází v oblasti Pachis, poblíž letoviska Skala Rachoni, cca 3 km. Poblíž hotelu je zastávka městské linky, která zajišťuje spojení s hlavním městem, cca 9 km. Cena jízdenky je cca 1€/jedna cesta. Nejbližší menší písečná pláž v zátoce obklopené skalami a stromy je ve vzdálenosti cca 360 m, k této pláži se dostanete sestoupením z kopce, cesta vede lesem po silnici, odkud se Vám naskytne pohled na krásnou přírodní scenérii. Moře je zde velmi čisté a u pláže bývá v provozu taverna s řeckými specialitami.
Další písečná pláž je ve vzdálenosti cca 600 m, před hotelem Akti Belvedere, jehož služby mohou naši klienti využívat - slunečníky a lehátka na této pláži stojí cca 4€/set/den, bazén, dětský bazén, jacuzzi (cca 2,50€/osoba/30 minut). V tomto hotelu je též taverna, snackbar a kavárna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

krásný rodinný hotel Natassa v oblasti Skala Rachoni je umístěn ve velmi klidné oblasti, na vrcholu kopce mezi olivovými háji s překrásným výhledem na severní část moře. Nabízí příjemnou rodinnou atmosféru a přírodní krásy. Je též obklopen piniovými háji, spoustou zeleně a horami. V blízkosti jsou dvě taverny. V letovisku Skala Rachoni, které je vzdáleno 2,5 km se nachází minimarket, další restaurace a kavárny, do kterých se můžete dostat pravidelnou autobusovou linkou (zastávka poblíž hotelu). Autobusem se dopravíte i do hlavního města Limenas vzdáleného 9 km od hotelu.

Vybavenost

recepce, venkovní bazén, bar a kavárna u bazénu, restaurace s řeckými specialitami, zahrada, parkoviště.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, fén, SAT TV, lednička, balkon či terasa, trezor a klimatizace (za poplatek), dětská postýlka (na vyžádání zdarma).

Stravování

polopenze – snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

krásná písečná pláž je vzdálena 450 m od hotelu u hotelu Akti Belveder, jehož služeb mohou naši klienti plně využívat.

Sport a zábava

bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, malé dětské hřiště, služby hotelu Akti Belveder - bazén, dětský bazén, vířivka, taverna, snackbar a kavárna.

Náš názor

doporučujeme rodinám a párům, které chtějí strávit klidnou dovolenou v prostředí krásné a nespoutané přírody.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 9 km
Nákupní možnosti: 2,5 km

Počasí

Thassos

26°C Převážně oblačno

×