800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PACHIS BEACH

již rezervován 30 x

Hotelové budovy se nachází na rozsáhlém pozemku s velkým množstvím překrásné zeleně a stínem píniových stromů, přímo na písečné a dobře udržované pláži Pachis Beach. K objektu patří i taverna se stejným názvem. Nákupní možnosti a jiná stravovací zařízení jsou ve vzdálenosti cca 1 km. Za návštěvu určitě stojí také nedaleké letovisko Rachoni (1,7 km) a hlavní město ostrova Limenas (9 km). Autobusová zastávka na přilehlé pobřežní komunikaci (25 m).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelové budovy se nachází na rozsáhlém pozemku s velkým množstvím překrásné zeleně a stínem píniových stromů, přímo na písečné a dobře udržované pláži Pachis Beach. K objektu patří i taverna se stejným názvem. Nákupní možnosti a jiná stravovací zařízení jsou ve vzdálenosti cca 1 km. Za návštěvu určitě stojí také nedaleké letovisko Rachoni (1,7 km) a hlavní město ostrova Limenas (9 km). Autobusová zastávka na přilehlé pobřežní komunikaci (25 m).

Vybavenost

malá recepce, řecká taverna, trezor (na recepci za poplatek). Ubytování: vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, lednička, balkon nebo terasa s výhledem na moře či zahradu.

Stravování

polopenze – snídaně formou švédského stolu, večeře servírovaná v oblíbené místní taverně.

Pláž

apartmánový dům leží přímo na stejnojmenné pláži Pachis Beach s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek. V hlavní sezóně je na pláži otevřen malý bar s velmi příjemnou atmosférou.

Náš názor

příjemné ubytování pro nenáročnou klientelu s výbornou polohou přímo na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,7 km
Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Thassos

13°C Jasno

×