800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA ELENI

"Rodinný penzion je situován v klidné části letoviska Skala Rachoni. Menší přírodní pláž se nachází hned pod penzionem, který je obklopen olivovníky. Známá pláž Pachis je vzdálena deset minut chůze. Obchůdky a taverny najdete i v blízkém okolí, minimarket je vzdálen 500 m od studia. Největším kladem tohoto penzionu je rodinná atmosféra, díky které pochopíte, co znamená řecký výraz ""filoxenía"" - pohostinnost. Další výhodou je krátká vzdálenost od hlavního města Limenas cca 10 km, kam se můžete dopravit buď místní dopravou, nebo taxi, které provozují přímo majitelé penzionu. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný penzion je situován v klidné části letoviska Skala Rachoni. Menší přírodní pláž se nachází hned pod penzionem, který je obklopen olivovníky. Známá pláž Pachis je vzdálena deset minut chůze. Obchůdky a taverny najdete i v blízkém okolí, minimarket je vzdálen 500 m od studia. Největším kladem tohoto penzionu je rodinná atmosféra, díky které pochopíte, co znamená řecký výraz "filoxenía" - pohostinnost. Další výhodou je krátká vzdálenost od hlavního města Limenas cca 10 km, kam se můžete dopravit buď místní dopravou, nebo taxi, které provozují přímo majitelé penzionu.

Vybavení Hotelu

K vybavení penzionu patří typická řecká taverna, rozsáhlá terasa, velká zahrada s olivovníky, houpačka pro děti. Možnost využití služby taxi.

Vybavení pokoje

Studia pro 2 osoby s možností 1 nebo 2 přistýlek. Každé studio má vlastní sociální zařízení, sprchový kout, kuchyňský kout, klimatizaci (v ceně), TV, balkón nabo terasu. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k moři.

Pláž a plážový servis

Malá přírodní pláž je cca 100 m od penzionu. Pláž Pachis, která získala Modrou vlajku EU za čistotu je vzdálena 400 m (beach bar a plážový servis - za poplatek) a pláž ve Skala Rachoni.

Sport a Fitness

Na pláži Rachoni Bay je možnost vodních sportů (za poplatek), v penzionu lze domluvit půjčení motorky, auta nebo kola, vyjížďky na koních ve vesnici Rachoni nebo Skala Prinos, každé pondělí se konají tradiční trhy v blízké vesnici Prinos.

Stravování

Vlastní. Možnost využití stravování v rodinné taverně (není v ceně).

Pro děti

Dětská houpačka.

Služby v ceně

Klimatizace, TV.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Thassos

26°C Převážně oblačno

×