800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AETHRIA

Hotel s rodinnou atmosférou v zahradě. Kousek od centra hlavního města Thassos (Limenas) a zároveň nedaleko na hezké pláže s průzračným mořem. Pro malé i velké milovníky objevování nových koutů a zajímavých míst.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Hotel s rodinnou atmosférou a mnohaletými zkušenostmi neustále rozšiřuje a vylepšuje své služby. Ač se nachází kousek od centra hlavního města Thassos (Limenas), tak díky své poloze v rozlehlé zahradě působí klidným a příjemným dojmem. Nedaleko hezké pláže s průzračným mořem. Pro malé i velké milovníky objevování nových koutů a zajímavých míst.

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 500 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na přístavní pláž cca 300 m.

Poloha

Rodinný hotel umístěný cca 200 m od centra hlavního města Thassosu, Limenas, kde můžete navštívit Archeologické muzeum nebo staré divadlo a přibližně 300 m od přístavu s průzračnou vodou. Hotel leží cca 500 m od oblázkové pláže. Jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově se nachází cca 3 km od hotelu.

Strava

Kontinentální snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV, telefonem a chladničkou (zdarma). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotel má vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), Wi-Fi v prostorách recepce(za poplatek), restauraci, bar u bazénu, bazén (slunečníky a lehátka u bezénu zdarma) a tenisový kurt s večerním osvětlením za poplatek.

1
1
1

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m

Počasí

Thassos

15°C Jasno

×