800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FILIA

Novější hotel v klidné části hlavního města, stranou od veškerého ruchu. Hotel je postaven v klasickém řeckém stylu a je moderně a vkusně zařízen. V blízkosti hotelu je restaurace, kde si můžete připlatit večeře, popř. můžete využít nabídky některé z nesčetných restaurací a taveren v centru města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Příjemný, pečlivě vedený hotel s velmi pěkným ubytováním a rodinou atmosférou se nachází v klidném prostředí, ale přesto nedaleko od živého centra městečka Limenas. Ideální poloha hotelu pro prožití aktivní dovolené s výlety do okolí a cestování.

Poloha

dvoupodlažní budova leží v klidném prostředí, ale zároveň nedaleko od živého centra letoviska Limenas. Menší hotel s rodinnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 250 m od nejbližších oblázkových pláží, rovněž písečné pláže se nalézají v blízkém okolí hotelu. Slunečníky a lehátka jsou na plážích za poplatek. Nejbližší obchody a restaurace se nacházejí ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu.

Vybavení

v třípodlažní budově se nalézá vstupní hala s recepcí, snídaňová restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský bazén, venkovní jacuzzi. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma.

Ubytování

velmi příjemně zařízené prostorné pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, varnou konvici, balkon s výhledem na bazén nebo do okolí. Minibar, klimatizace, internetové WiFi připojení a trezor jsou za poplatek.

Strava

snídaně, večeře za příplatek

Snídaně: bufetové
Večeře: servírované, za příplatek (v blízké taverně)

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka zdarma.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, minibar, klimatizace, trezor, internetové WiFi připojení

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Thassos

13°C Jasno

×