800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA EDEN

"Příjemný a dobře udržovaný objekt je situován v hlavním městě Limenas asi 300 m od nejbližší pláže. Na krásnou známou pláž Makryammos se dostanete místní autobusovou nebo lodní dopravou. Tato studia doporučujeme klientům; kteří dávají přednost vlastnímu stravování a chtějí si vychutnat atmosféru řeckého nočního života a nákupy."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Příjemný a dobře udržovaný objekt je situován v hlavním městě Limenas asi 300 m od nejbližší pláže. Na krásnou známou pláž Makryammos se dostanete místní autobusovou nebo lodní dopravou. Tato studia doporučujeme klientům; kteří dávají přednost vlastnímu stravování a chtějí si vychutnat atmosféru řeckého nočního života a nákupy.

Vzdálenosti

pláže 0;3 km letiště 2 hod centra) 0 km nákupních možností 0 km

Ubytování

studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - maximální obsazenost: 4 osoby - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 2 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - klimatizace (za poplatek) - televizor - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - balkon nebo terasa

Vybavení

bazén

Pláž

písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Stravování v ceně

bez stravování

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Thassos

22°C Jasno

×