800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VOURNELIS

"Hotel je situován v klidném prostředí zahrady cca 300 m od písčité pláže s oblázky. Centrum hlavního města Limenas s bezpočtem restaurací; obchodů či barů je vzdáleno pouze 600 m. Doporučujeme těm; kteří chtějí kombinovat klidný pobyt v hotelu a na pláži s možností zábavy v živém centru."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotel rodinného typu se nachází poblíž hlavního města ostrova Thassos, které se nazývá Limenas. Vzdálenost od živého centra města je cca 1000 m a vzdálenost od hlavního přístavu v Limenas je cca 200 m. V blízkosti hotelu jsou menší obchůdky, restaurace, taverny, kavárny. Pěkná písečná pláž je vzdálena od hotelu asi 200 m, slunečníky a lehátka jsou zde za poplatek, případně je nutná menší konzumace v místním plážovém baru.

Vybavení

 Ve dvoupodlažní menší hotelové budově s 19 hotelovými pokoji se nachází vstupní hala s recepcí (internetové WiFi připojení je za poplatek), menší restaurace a příjemný snack bar. Hotel má hezký bazén, dětský bazén, dětské hřiště. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma.

Ubytování

menší, jednoduše, ale účelně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, internetové WiFi připojení (za poplatek), TV/SAT, menší kuchyňský koutek s ledničkou, centrálně řízenou klimatizaci (v provozu v hlavní sezóně).

Pro děti

dětské hřiště, dětský bazén

Náš názor

Menší útulný hotel rodinného typu je situován v blízkosti hezké pláže. Ideální volba pro poznávání a cestování.

Strava

Snídaně:rozšířená kontinentální

Služby za poplatek

internetové WiFi připojení

Počasí

Thassos

15°C Převážně oblačno

×