Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Agios Sostis

ARKADIANOS

  Hodnocení

  1.9

  Poloha a popis

  Poloha

  Komplex studií se nachází v letovisku Agios Sostis. Je zde dlouhá a úzká písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska s obchůdky, restauracemi, bary a tavernami je vzdáleno od hotelu jen pár minut chůze.

  Vybavení Hotelu

  K vybavení hotelu patří recepce se směnárnou, společenská místnost s TV, internetový koutek, restaurace/taverna bar, pool bar, 2 venkovní bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka (zdarma u bazénu), bezpečnostní schránky (za příplatek), minimarket.

  Vybavení pokoje

  Studia pro 2 osoby s možností přistýlek. Studia mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, TV, telefon, klimatizaci (za příplatek), balkón nabo terasu.

  Pláž a plážový servis

  Pláž je písečná, užší. Vzdálenost pláže od hotelu je 30 m. Plážový servis za poplatek.

  Sport a Fitness

  Vodní sporty na pláži.

  Stravování

  All inclusive (snídaně 7:00-9:30, oběd 12:30-14:30, večeře formou bufetu v restauraci Maestro 19:30-22:00, dopolední snack 10:00-12:00, odpolední snack (sušenky), zmrzlina podáváno v pool baru 15:30-17:30, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby podávány v hotelových barech 10:00-23:00).

  Služby za poplatek

  Klimatizace, bezpečnostní schránky.

  Poznámka

  Hotel doporučujeme všem, kteří dávají přednost klidnější dovolené. Vám, kterým se zasteskne po rušnějším životě a noční zábavě doporučujeme navštívit sousední letovisko Laganas (asi 20 min. chůze). Z letoviska Agios Sostis je nádherný výhled na "Želví ostrov" Marathonisi.