800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL ALYKANAS BEACH

Hotel se nachází přímo na břehu moře, cca 10 minut chůze od nejbližších obchodů a restaurací. Několik barů se nachází i v těsné blízkosti komplexu. Sousední vesnička Alykas je vzdálena cca 20 minut chůze, hlavní město Zakynthos cca 15 km (pravidelné autobusové spojení).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Alykanas Beach se nachází přímo na břehu moře cca 10 minut chůze od nejbližších obchodů a restaurací. Několik barů se nachází i v těsné blízkosti komplexu. Sousední vesnička Alykas je vzdálena cca 20 minut chůze, hlavní město Zakynthos cca 15 km (pravidelné autobusové spojení).

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, minimarket, restaurace, TV koutek. K venkovnímu vybavení patří bazén, vířivka, snack bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Prostorná studia mají koupelnu/WC, klimatizaci (za poplatek), kuchyňský kout, TV, telefon, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Zábava

Denní i večerní animační program.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaně a polopenze – servírovaná kontinentální snídaně, večeře formou menu v taverně vzdálené cca 400 m.

Náš názor

Oblíbený rodinný aparthotel Alykanas Beach s atraktivní cenou doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi, které chtějí strávit klidnou dovolenou přímo u jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Přístup na pláž po několika schodech.

Děti

Dětské brouzdaliště, hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Karty

VISA, EC/MC.

Web

http://www.alykanas-beach.com

Internet

Internetový koutek na recepci za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km

Počasí

Zakynthos

16°C Jasno

×