800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DIONYSIA

Pěkná vilka stojí nedaleko cesty, která vede z Xehoriati do Amoudi. Je postavená doslova v olivovém sadu. Pozemek je oplocen a na zahradě před domem je příjemné posezení a venkovní gril. Nedaleko vilky je malá oblázková pláž. Pláže se službami jsou v Amoudi a Xehoriati. Zde jsou také obchody a taverny. Na obě místa se dostanete příjemnou procházkou po místní komunikaci, která vede mezi olivovými sady.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

pěkná vilka stojí nedaleko cesty, která vede z Xehoriati do Amoudi. Je postavena v olivovém sadu. Pozemek je oplocen a na zahradě před domem je příjemné zastřešené posezení a venkovní gril. Nedaleko vilky je malá přírodní oblázková pláž. Pláže se službami jsou v Amoudi a v Xehoriati. Zde jsou také obchody a taverny. Na obě místa se dostanete příjemnou procházkou po místní komunikaci, která vede mezi olivovými sady.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování

Ubytování

ve vile jsou tři krásná a prostorná studia s nádhernými velkými terasami, které směřují k moři. Ve studiích jsou vždy dvě lůžka částečně oddělená od obývací části (prostor však není uzavřen). V obývací části je rozkládací gauč (další dvě lůžka). Studia jsou vzdušná a mají dva východy na terasu. Jsou vybavena vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

krásné ubytování s dobrým dosahem pláží, na půl cesty mezi vesničkami Amoudi a Xehoriati, bude vyhovovat rodinám s dětmi i náročnějším klientům, kteří určitě ocení vynikající servis a zahradu majitelky.

Vzdálenosti

od malé pláže: cca 200 m. od pláže v Amoudi: cca 500 m. od pláže v Xehoriati: cca 550 m.

Příplatky

klimatizace: cca 6 EUR/noc (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Počasí

Zakynthos

25°C Polojasno

×