800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHRYSSI AKTI

  • Písečná pláž se nachází přímo u hotelu
  • Vzdálenost od centra Argassi je 500 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Útulný hotel v letovisku Argassi. Přímo na pláži. Pouze 3 km od hlavního města.

Poloha

centrum letoviska Argassi cca 500 m. Možnosti pro nakupování a taverny cca 170 od hotelu. Hlavní město Zakynthos cca 3 km - dobré autobusové spojení.

Pláž

hotel se nachází přímo u malé písečné pláže.

Vybavení

hotel bezprostředně sousedí s hotelem Paradise Beach. K vybavení patří recepce, koutek s TV a posezením, restaurace, bar. Ve venkovním areálu se nachází bazén pro děti, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): trezor (za poplatek, cca 3 €/den), klimatizace (cca 7 €/den)vana nebo sprcha, balkon, strana do krajiny. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2B) s výhledem na moře.

Stravování

snídaně.

Internet

WiFi na recepci zdarma.

Místní kategorie hotelu

3.

Info

služby delegáta: pro odlety z Prahy: při příletech z Prahy/odletech do Prahy je v destinaci na letišti asistence česky hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem. Pro odlety z Vídně: při příletech z Vídně/odletech do Vídně je v destinaci na letišti asistence anglicky/německy hovořící delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem. Pro květnové odlety z Vídně je k dispozici pouze kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory;

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
Nákupní možnosti: 170 m
Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Zakynthos

8°C Skoro jasno